Znani i lubiani


Nastazja Gonera to 29 letnia córka Jolanty Fraszyńskiej i Roberta Gonery zajmuje się reżyserią i stara się stronić od świata show-biznesu. Z pewnością zależy jej na wypracowaniu własnej niezależności i tożsamości, a nie na tym, aby była kojarzona tylko i wyłącznie ze znanymi rodzicami. To wielki atut, który pozwoli jej się rozwijać.

Marzena Rogalska dzieci nie posiada. Zaraża swoim optymizmem i determinacją do pracy. Przyjaciele uwielbiają ją za poczucie humoru. Rozstała się po kilkunastu latach związku ze swoim partnerem Pawłem Drzyzgą. Opowiada, że nie był to dla niej łatwy czas. Stawia na swój rozwój i skupia się na teraźniejszości, bo wie, jak cenne są chwile, które już nie wrócą. 

Xawery Yoka to synek Patricka Yoki i sympatycznej Agnieszki Dygant. Urodził się w 2010r. To chłopiec o dużym temperamencie, którego mama trzyma z daleka od mediów. Z pewnością korzystnie się to na nim odbije. Jego tata to dobrze znany polski reżyser i scenarzysta z dużym dystansem do siebie i poczuciem humoru.