Wybrane Newsy


Magdalena Różczka: Najważniejsze dobro dziecka!
Gwiazda serialu Lekarze chcą rozstać się z mężem i uratować cierpienie córki.

Władysław Kowalski został ukarany za obronę syna!
Słynny aktor Władysław Kowalski (77 lat) narażał się na molestowanie, ponieważ brał udział w kampanii społecznej zorganizowanej przez Kampanię Przeciw Homofobii pod hasłem Rodzice, ośmielają się mówić. Potwierdził, że jego syn Kuba jest gejem. Aktor pojawił się z synem na plakacie z podpisem: „Syn nauczył mnie, jak ważne jest być sobą. Władysław, ojciec geja”. Mówi, że zrobił to dla siebie i dla tych, którzy mają problemy z przyzwyczajeniem się do homoseksualizmu.

Kai Schoenhals: Czy jest to złe dla tych dzieci z tatą?
Aktorka Katarzyna Figura (51), która za kilka dni ponownie spotka swojego męża Kai Schoenhalsa (47) w sądzie, na czwartym procesie rozwodowym, jest bardzo zaniepokojona o swoje córki: Koko (11) i Kaszmir (8). Jak rzekomo napisała w swoim wniosku rozwodowym, dziewczyny są tak przygnębione całą sytuacją i bardzo boją się swojego ojca, że nadal są chore z powodu stresu. Aktorka jest przekonana, że w przyszłości będą musiały „przepracować” te wydarzenia podczas psychoterapii.

Agata Rubik urodziła córkę
Muszę przyznać, że Piotr Rubik (44) ma szczęście dla kobiet. Jego żona Agata właśnie urodziła drugą córkę. W domu państwa Rubików ich czteroletnia córka Helenka tęskni za maleńką Alicją. W wywiadach Piotr i Agata Rubik nie ukrywają, że zawsze marzyli o dużej rodzinie. Do tej pory, poza rodzicami, są dwie córki, ale może wkrótce pojawi się też syn.