Popularne dzieci gwiazd


Nie każdy wie o tym, że Jolanta Fraszyńska i Robert Gonera byli kiedyś parą, a owocem tego związku jest 29 letnia Nastazja Gonera. To piękna kobieta, która studiowała na Łódzkiej filmówce. Wyreżyserowała teledysk do piosenki „Kaktus” i choć na razie stroni od mediów to jest szansa na to, że jeszcze o niej usłyszymy.

Znana i lubiana prezenterka telewizyjna Marzena Rogalska dzieci na razie nie ma. Zakończyła swój 14 letni związek z Pawłem Drzyzgą i teraz opowiada w wywiadach, że jest to dla niej czas, w którym myśli dużo o sobie. Realizuje swoje pasje i cele i skutecznie nakłania do tego inne kobiety. Chce cieszyć się chwilą, bo wie, jak szybko ucieka czas. Przyjaciele uwielbiają ją za bezkonkurencyjne poczucie humoru.

Niezwykle zdolna i obdarzona nieprzeciętną urodą aktorka Agnieszka Dygant i jej partner, reżyser Patrick Yoka wychowują 9-letniego synka. Xawery Yoka odziedziczył po mamie duży temperament. Często jest pod opieką babci i niani. Rodzice trzymają go z dala od mediów, za co z pewnością po latach im podziękuje.