Misja Stagg


„Gramy z wami od ponad dwudziestu lat i chcemy kontynuować tę wspólną podróż przez muzykę do końca świata” – zdają się mówić producenci z Belgii. To prawda. Stagg od 1995 roku dostarcza na rynek nie tylko instrumenty muzyczne, ale także różnego rodzaju akcesoria.

Dobry instrument

Każdy muzyk, początkujący czy już mistrz, do jakości instrumentu przywiązuje olbrzymią wagę. Po pierwsze dlatego, że dzięki niemu realizują swoją pasję a po drugie dlatego, że jest to ich narzędzie pracy. Wielogodzinne ćwiczenia wymagają, by instrument po prostu był porządnie wykonany, a przy tym estetycznie wyglądał. Na szczęście dziś muzycy nie muszą sami wyrabiać instrumentów (jak to miało miejsce aż do czasów renesansu), mogą zdać się na fachowców w tej dziedzinie i do tego mają szeroki wybór. To oczywiście jest kolejną zaletą – instrument o wysokiej klasie jakości można kupić w różnych cenach.

Instrumenty Stagg

Belgijski producent wychodzi naprzeciw powyższym oczekiwaniom. Projekty ręcznie wykonywanych instrumentów i akcesoriów przygotowywane są przez najlepszych specjalistów. Doświadczenie i wiedza zdobyta na przestrzeni lat pozwala na dobór najlepszych materiałów, zastosowanie najnowocześniejszych technik. Stagg otacza opieką wszystkich mających jakikolwiek związek z muzyką – jego oferta naprawdę jest imponująca.

Na estradach

Wprawne oko pasjonata muzyki na estradach dojrzy produkty Stagg. Na polskich estradach można je zauważyć i usłyszeć choćby u Michała Jelonka z grupy Hunter – skrzypce elektryczne czy talerze perkusyjne u Łukasza Jeleniewski z zespołu Lipali.

Talerze Stagg dostępne w tym miejscu.