Dlaczego warto postawić na perkusje Mapex?

perkusja mapex black

Mapex to bardzo szybko rozwijająca się firma perkusyjna, która z roku na rok zdobywa coraz szersze grono zadowolonych perkusistów. Profesjonalne perkusje Mapex produkowane są od 1989 roku w nowoczesnych fabrykach w Chinach.

Dlaczego warto wybrać perkusje marki Mapex?

Mapex słynie nie tylko z niesamowitych perkusji, ale również akcesoriów, hardware i wspaniałych werbli. Firma Mapex od początku swojego istnienia bardzo mocno stawia na nowoczesne technologie produkcji i na odważne wykończenia swoich instrumentów. Perkusje Mapex zdobyły olbrzymią popularność również ze względu na bardzo konkurencyjne ceny. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim legendarna perkusja Mapex Tornado, Mapex Saturn albo Black Panther. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu każdy wybierze idealny zestaw dla siebie.

Jakie modele wybrać?

Dla osób początkujących najlepszym wyborem będzie perkusja Mapex Tornado. Jest to dość tania i co najważniejsze kompletna perkusja dla osób zaczynających swoją przygodę z tym niesamowitym instrumentem. Bardziej wymagające osoby powinny sprawdzić modele Mapex Storm i Mapex Mars, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Średnio-zaawansowane osoby mogą śmiało postawić na model Mapex Armory, który błyskawicznie znika z półek sklepowych. Jeżeli chodzi o zawodowców, to dla nich przeznaczona jest perkusja Mapex Saturn V (5 generacji).