Reklama
  • Poniedziałek, 23 stycznia 2017 (11:00)

    Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski czekają na córkę

Bardzo chcieli mieć drugie dziecko. Córeczka jest spełnieniem ich marzeń. Lada dzień ich rodzina się powiększy. Parę wspierają kochający dziadkowie.

W domu aktorskiego małżeństwa trwają ostatnie przygotowania do powitania na świecie niemowlaka. Na ten ważny moment do Warszawy przyjechali ukochani rodzice Bartka Kasprzykowskiego (39). – Państwo Kasprzykowscy są już w stolicy. Przyjechali ze Szczecina. Poprosił ich o to sam Bartek na wypadek, gdyby Tamara zaczęła rodzić, kiedy jego nie będzie w domu – mówi „Dobremu Tygodniowi” znajomy aktora.

Reklama

Termin porodu trzeciego dziecka gwiazdy wyznaczony jest pod koniec listopada. Jednak niewykluczone, że Tamara Arciuch (41) urodzi wcześniej. Aktorka może liczyć nie tylko na pomoc i opiekę teściów, ale przede wszystkim na swoich rodziców, którzy mieszkają tuż obok. Mama i tata aktorki bowiem już kilka lat temu przeprowadzili się ze Skierniewic do bliźniaka znajdującego się obok miejsca zamieszkania córki.

Chcieli pomagać jej w opiece nad synami i być blisko ukochanych wnuków. Aktorka cieszy się, że jej dzieci mogą wzrastać w wielopokoleniowej rodzinie. Wie, że zawsze może zostawić 7-letniego syna Michała pod czułą opieką dziadków. A ci zatroszczą się także o starszego syna Tamary z poprzedniego związku, 17-letniego Krzysztofa.

– Przy dzieciach obecność dziadków jest nieoceniona. Nie ma to jak babcia. Dzięki temu, że mam wszystkich bliskich przy sobie, czuję harmonię w życiu – mówi nam aktorka. Nigdy nie musiała korzystać z pomocy nianiek. A poza tym nikt lepiej niż babcia nie przekaże wnukom wiedzy o rodzinnej tradycji i wierze.

Teraz wszyscy cieszą się z przyjścia na świat nowego członka rodziny. Z Bartkiem bardzo chcieli mieć drugie dziecko, ta ciąża była więc zaplanowana i wymarzona. Aktorka nie może już doczekać się chwili, kiedy weźmie córeczkę w ramiona.

Dobry Tydzień

Zobacz również

  • Zwrot w sprawie domu Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim! Elżbieta B. (56), opiekunka zmarłej gwiazdy, już w nim nie mieszka. Krzysztof Gospodarek (61), syn artystki, gdy w grudniu zeszłego roku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.