Reklama
  • Środa, 15 lutego 2017 (08:00)

    Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Córeczka już na świecie

Za sprawą nowego członka rodziny w ich życiu nastał wyjątkowo radosny czas. Będą go celebrować w gronie najbliższych.

Pod koniec listopada Tamara Arciuch (41), która jest już mamą dwóch synów: Krzysia (17) i Michała (7), urodziła upragnioną dziewczynkę. O tej chwili aktorka i jej partner Bartek Kasprzykowski (39) marzyli od paru lat.

Reklama

– Kilka dni temu zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami zdrowej córeczki. Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy wspierali nas w tym wyjątkowym czasie, szczególnie personelowi medycznemu za profesjonalną opiekę i dyskrecję – napisała Arciuch w internecie. Cała rodzina jest już razem w podwarszawskim domu aktorów. Wszyscy cieszą się maleństwem, zapominając, że ostatnie dni przed porodem nie należały do najspokojniejszych.

– Było już po terminie, a dziecku nie śpieszyło się na świat. Lekarze proponowali Tamarze cesarskie cięcie. Ale ona wolała urodzić naturalnie. I udało się. A mała po urodzeniu dostała nawet 10 punktów w skali Apgar, czyli maksymalną liczbę – zdradza „Na żywo” znajoma aktorki.

Następne kilka tygodni Tamara zamierza się wyciszać w gronie najbliższych. Do pracy wróci najwcześniej w styczniu lub lutym.

Na żywo

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.