Reklama
  • Piątek, 15 lutego 2013 (10:20)

    Robert Gonera - córka pomaga mu wyjść na prostą

Ostatni czas był dla niego wyjątkowo trudny. Robert Gonera (44) rozstał się z żoną Karoliną Wolską. I choć rozwiedli się już na pierwszej rozprawie, bardzo to przeżył. Zamknął się w sobie, zaczął też unikać kontaktów z przyjaciółmi.

– Ten czas był mu bardzo potrzebny, aby poukładać sobie wszystko od nowa – mówi jego przyjaciel.

Reklama

Dzisiaj aktor jest w coraz lepszej formie, a wszystko to przede wszystkim dzięki jego córce. Z Nastazją (23) spędzają dużo czasu, a ich relacje stają się przyjacielskie i szczere.

– Nastka kręci się w świecie filmowym. Zagrała w serialu, była asystentką reżysera, przygotowywała kostiumy, a teraz chce pisać scenar iusze. I tego fachu uczy ją właśnie Robert – zdradza jego znajoma.

Dla aktora to bardzo ważne, że córka zwróciła się z tym właśnie do niego. To dowód zaufania i dobrego porozumienia. Kiedyś było zupełnie inaczej.

– Miała czas ciężkiego buntu, ale to już przeszłość. Dzisiaj jest kobietą, która rozumie ojca – dodaje znajoma. A pan Robert jest z niej bardzo dumny.

Cieszy się też, że córka ma na niego tak dobry wpływ. Bo ona jak mało kto potrafi go zmobilizować i znakomicie się z nim dogaduje. Pan Robert już wie, że w trudnych chwilach już nigdy nie będzie sam. Zawsze będzie mógł liczyć na swoją ukochaną córkę.

IP

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Narodziny chorej córki całkowicie odmieniły jej życie. Wkrótce potem odszedł od niej mąż, więc sama walczyła o szczęście dziecka. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.