Reklama
  • Czwartek, 23 lutego 2017 (15:00)

    Paulina Sykut-Jeżyna. Dlaczego wybrała takie imię dla córki?

Prezenterka pracowała do ostatnich dni przed porodem.

Paulina Sykut-Jeżyna (35) została mamą! Tę radosną nowinę ujawnił publicznie mąż prezenterki Piotr Jeżyna. – Szczęśliwy tata, zabiera swoje dziewczyny do domu – napisał pod zdjęciem, które umieścił na Instagramie. Przy okazji zdradził też, że córka otrzyma imię Róża. Szczęśliwi rodzice wybrali je wspólnie.

Reklama

Uznali, że „Róża Jeżyna” będzie brzmiało wyjątkowo. Prezenterka w trakcie ciąży miała to szczęście, że pracowała niemal do samego rozwiązania. Podczas gdy część celebrytek spodziewających się dziecka rezygnuje z show-biznesu w ostatnich tygodniach ciąży, prezenterka Polsatu wciąż pokazywała się na imprezach i prowadziła „Taniec z Gwiazdami”.

Podobno dużą rolę odegrał w tym mąż, który jest również jej menedżerem. Postanowili pracować do samego rozwiązania. Teraz jednak pan Piotr raczej pozwoli żonie nacieszyć się urokami macierzyństwa.

MH

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Zwrot w sprawie domu Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim! Elżbieta B. (56), opiekunka zmarłej gwiazdy, już w nim nie mieszka. Krzysztof Gospodarek (61), syn artystki, gdy w grudniu zeszłego roku... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.