Reklama
  • Czwartek, 2 marca 2017 (11:00)

    Natalia Kukulska urodziła. Wielka radość i wzruszenie w cieniu żałoby

Bezsenność i kłopoty z apetytem – tak Natalia Kukulska (40) wspomina ostatnie dni ciąży. Ale teraz to już nieważne, bo mała Laura jest na świecie! Dziewczynka urodziła się 5 stycznia o godzinie 9.40.

– Szczęście ma nowy wymiar. A konkretnie 52 cm i 3220 g – napisała piosenkarka w internecie. Po raz kolejny postawiła na sprawdzony zespół lekarzy z warszawskiego Szpitala św. Zofii, w którym na świat przyszły jej starsze dzieci Jaś (16) i Ania (11).

Reklama

Do opieki nad Laurą zgłosili się wszyscy domownicy. przybyła też teściowa piosenkarki i mama Michała Dąbrówki (45) Janina. Wszyscy żałują tylko, że narodzin prawnuczki nie doczekała Halina Szmeterling (†92), która odeszła 21 września.

– Ostatni czas był naprawdę trudny. Opiekowałam się nią pod każdym względem – wyznała artystka krótko po śmierci babci. W zaawansowanej ciąży musiała organizować pogrzeb, wypełniać zobowiązania koncertowe i pracować w The Voice of Poland.

– Kobiety mają taką właściwość, że kiedy trzeba, to wezmą w garść wszystko. To jest chyba cecha naszego organizmu. Potrafimy znieść więcej – twierdziła. O tym, że jest w ciąży, powiedziała córce i synowi w Dniu Dziecka.

– Pamiętam ich wzruszenie. Byli kompletnie zaskoczeni. Czeka ich teraz niezła szkoła życia. Ale podejrzewam, że cieszą się też z innego powodu. Wiedzą, że mama będzie teraz skupiona na kimś innym, więc one będą mały trochę luzu – uśmiecha się piosenkarka.

Trudno jednak nazwać luzem naukę w szkole muzycznej, do której oboje uczęszczają. To ambitne dzieci, pracują już z rodzicami w studiu. Pojawiły się też informacje o tym, że Ania śpiewa piosenki mamy z dzieciństwa i chce występować na scenie!

– Ich wybór. Nie jest łatwo iść tą drogą, będąc z rodziny z jakimś dorobkiem, z tradycjami. Sama to przechodziłam. Musiałam pracować trzy razy więcej – wyznała piosenkarka.

Ale z dumą obserwuje rozwój dzieci. O najmłodszej córeczce mówi, że to taki bonus, taka laurka. I trudno się z tym nie zgodzić. Narodziny Laury to pociecha w życiu piosenkarki, która nie ma już mamy, taty, ani babci…

SG

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.