Reklama
  • Poniedziałek, 6 marca 2017 (10:05)

    Natalia Kukulska. Rodzina się powiększyła

Piosenkarka znalazła w swym sercu miejsce na nową miłość. Do maleńkiej córeczki.

Trudno o większą radość! Znana piosenkarka Natalia Kukulska została mamą po raz trzeci. – Szczęście ma nowy wymiar – podzieliła się dobrą nowiną ze swoimi fanami. Jej córeczka Laura urodziła się zdrowa. Mierzyła 52 centymetry i ważyła nieco ponad 3 kilogramy.

Znamy ją od dziecka

Pani Natalia skończyła już 40 lat. Dla wielu osób jednak zawsze będzie tą małą dziewczynką, która śpiewała w telewizji piosenkę o Puszku okruszku.

Reklama

Natalka, córka kompozytora Jarosława Kukulskiego i słynnej piosenkarki Anny Jantar, zadebiutowała na scenie już w 1986 r., w wieku 10 lat. Oprócz „Puszka” nagrała takie utwory jak: „Co powie tata”, czy „Mała, smutna królewna”.

Potem na prawie 10 lat zniknęła z życia publicznego. – Nie chcę, by ludzie znudzili się mną, chciałabym jako dorosła zostać artystką – tłumaczyła poważną decyzję. I oczywiście udało się jej to. Wróciła w 1996 r. albumem „Światło”, którym z miejsca podbiła serca Polaków. Kolejne płyty, na których znalazły się takie utwory jak „Im więcej ciebie, tym mniej” i dedykowana Janowi Pawłowi II „Z głębi serc” potwierdziły jej mocną pozycję na polskim rynku muzycznym.

Publiczność ceni Natalię Kukulską nie tylko za wielki talent, ale i życiową mądrość. Piosenkarka zawsze unikała skandali, żyła zgodnie ze swą wiarą. Ma wspaniałego męża Michała Dąbrówkę i dwójkę dzieci – 16-letniego syna Jana i 11-letnią córkę Anię.

W telewizyjnych wywiadach zawsze podkreślała, jak wielkie spotkało ją szczęście. Jednocześnie zaznaczała, że nie pragnie wychować dzieci na gwiazdy. One same zresztą mają dystans do tego, co robi mama i jej popularności.

– Czasem kiedy spacerujemy z synem, obejmuje mnie i mówi: Oo, patrzcie, idę z Kukulską. Nabija się ze mnie – opowiadała kiedyś. Wydawać by się mogło, że rodzinie gwiazdy niczego nie brakuje do szczęścia. A jednak. Pani Natalia zapragnęła trzeciego dziecka.

Witaj w domu

Długo oczekiwany bobas urodził się niedawno w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Z uwagi na zbliżający się termin porodu wokalistka zrezygnowała z sylwestrowych występów i zabaw. Teraz, jak sama stwierdziła, „szczęście ma nowy wymiar”.

– Dziękuję dyrekcji i personelowi szpitala za wspaniałą opiekę – napisała na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych Kukulska. Laura została powitana w domu jak prawdziwa gwiazda. Bliscy przygotowali dla niej mnóstwo balonów z napisem „Witaj w domu, Laurko”.

Teraz wszyscy zastanawiają się, czy dziecko pójdzie drogą mamy i zrobi oszałamiającą karierę w show-biznesie? Jedno jest pewne: będzie miało na to wielka szansę.

Marta Karczyńska

Takie jest życie

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.