Reklama
  • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:01)

    Marta Kaczyńska. Spełniła marzenie córki

Wie jak bardzo Ewa chce jeździć zawodowo, dlatego podarowała córce konia.

Od lat pasjonuje się jeździectwem, a miłością do koni zaraziła także swoje córki. 10- letnia Martynka regularnie jeździ na kucyku, a starsza – Ewa (14) bierze już udział w profesjonalnych zawodach. Prowadzi też bloga „Galopem po marzenia”, na którym nie tylko dzieli się wrażeniami z jazdy, ale też radzi w jaki sprzęt jeździecki warto się zaopatrzyć. Marta Kaczyńska (37), dumna z osiągnięć córki, postanowiła sprawić jej wyjątkową niespodziankę. Kupiła Ewie upragnionego konia.

Reklama

Kiedy dziewczyna wróciła z ferii zimowych, spędzonych z tatą, Marcinem Dubienieckim, niemal od razu pobiegła na trening do jednego z najlepszych ośrodków jeździeckich w Trójmieście. Odkąd mama podarowała jej własnego konia, co tydzień starają się go odwiedzać. Niedawno też były widziane na sopockim hipodromie. Marta z ogromną troską głaskała zwierzę, nakarmiła je bananem, a potem wraz z Ewą wzięła go na wybieg. Obie świetnie się bawiły i widać było, że konie to ich prawdziwa miłość.

Ewa ma zamiar trenować kiedyś za granicą, a mama mocno jej kibicuje. Sama jest zapaloną miłośniczką zwierząt, w swoich felietonach często staje w ich obronie. Pisała już o niehumanitarnym traktowaniu i godnej starości dla koni sportowych. Cieszy się, że córki podzielają jej wrażliwość i idą jej śladem.

Dobry Tydzień

Zobacz również

  • Jeden z prywatnych warszawskich szpitali. Do budynku wchodzi mąż Małgorzaty Sochy (36), Krzysztof Wiśniewski z 3-letnią córką. Mała Zosia zapewne nie zdaje sobie sprawy, że uczestniczy w ważnym... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.