Reklama
  • Poniedziałek, 13 marca 2017 (13:05)

    Maria Winiarska. Cała rodzina czeka na poród

Reklama

Już za miesiąc Hanna Zborowska-Neves po raz drugi zostanie mamą. Córka znanej aktorskiej pary Marii Winiarskiej (65) i Wiktora Zborowskiego (66) na stałe mieszka w dalekiej Brazylii z mężem Danielem i trzyletnią Niną. Cała rodzina bardzo cieszy się na przyjście na świat kolejnego członka.

Aktor niedawno odwiedził córkę, niestety nie mógł zostać do porodu. Teraz do siostry pojechała Zofia Zborowska (29), która jest bardzo blisko związana z Hanną i uwielbia bawić się ze swoją małą siostrzenicą. A wkrótce do Ameryki Południowej wybiera się mama Maria.

– Córka mówi, że jest zaprawiona w bojach i da radę, ale chcę ją wesprzeć i odciążyć. Będę Ninie opowiadała bajki i chodziła z nią na plażę. Dumna jestem z wnuczki, bo ona pływa jak strzałka, ale nie ma co się dziwić, w końcu wychowuje się nad wodą – opowiada szczęśliwa babcia. Winiarska planuje zostać z bliskimi przez miesiąc.

Dobry Tydzień

Zobacz również

  • W listopadzie aktorka urodziła trzecie dziecko, córeczkę Nadię. Wraz z partnerem Bartłomiejem Kasprzykowskim (39) nie mogą nacieszyć się małą, na którą „dmuchają i chuchają”. Pani Tamara... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.