Reklama
  • Środa, 22 lutego 2017 (15:00)

    Małgorzata Kożuchowska. Czego oczekuje od synka?

Rola matki jest dla niej zdecydowanie najważniejszą w życiu. Małgorzata Kożuchowska (45) bardzo czekała na to, by zostać mamą. I kiedy już to się stało, chce zrobić wszystko, aby Jana Franciszka (2) wychować jak najlepiej. Nie ukrywa, że bardzo pomagają jej w tym wzorce wyniesione z rodzinnego domu.

Reklama

– Z własnej perspektywy wiem, jak ważni są w życiu rodzice. To do nich dzwoniłam, gdy miałam rozterki – opowiada. Takich chwil miała mnóstwo. Bo kiedy z Torunia przyjechała do Warszawy, wszystko było dla niej obce i nowe. Tęskniła za domem pełnym ciepła, siostrami i rodzicami, którzy zawsze mieli dla niej czas.

Ze wzruszeniem wspomina chwile, kiedy z tatą jeździła na działkę, którą Leszek Kożuchowski z wielką pasją uprawiał. Nigdy nie brakowało mu cierpliwości, aby odpowiadać na pytania córki o rośliny i kwiaty.

Ona miała do rodziców ogromne zaufanie, nie bała się mówić im o swoich problemach. Oni zawsze doskonale ją rozumieli, służyli zawsze radą, ale jednocześnie potrafili wyznaczać granice. Pani Małgorzata jako nastolatka przestrzegała zasad panujących w domu.

Najważniejsze było to, że zawsze miała świadomość, że jest kochana, oraz pewność, że na rodziców może liczyć. Popularna aktorka doskonale to wszystko pamięta. Podobnie chce wychować teraz synka.

– Chciałabym być mamą i kumplem, a jednocześnie autorytetem. Żeby w trudnych momentach syn nie bał się zadawać pytań, zanim popełni błąd, który być może zaważy na jego życiu. Chciałabym, żeby myślał, że z mamą zawsze warto pogadać! – dodaje.

Aktorka przyznaje również, że jej podstawowym zadaniem jest tak wychować ukochanego syna, aby był odpowiedzialnym mężczyzną, dżentelmenem, wspaniałym mężem, a także ojcem. Dla niej wzorami są tata oraz mąż Bartłomiej Wróblewski (39).

Jest szczęśliwa, że Jaś może na nich patrzeć. Ona, choć sama jest dorosłą kobietą, matką i żoną, kiedy znajdzie się w potrzebie, dzwoni do rodziców. Wie, że zawsze jej pomogą. Czy to rozmową, czy gestem, czy czynem. Ma w nich oparcie w każdej sytuacji.

WC

Zobacz również

  • Jeden z prywatnych warszawskich szpitali. Do budynku wchodzi mąż Małgorzaty Sochy (36), Krzysztof Wiśniewski z 3-letnią córką. Mała Zosia zapewne nie zdaje sobie sprawy, że uczestniczy w ważnym... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.