Reklama
  • Środa, 25 stycznia 2017 (10:05)

    Magdalena Zawadzka: Święty Jan Chrzciciel czuwa nad synem

Syn gwiazdy jest operatorem filmowym. Nie lubi, gdy mama o nim opowiada.

Reklama

Aktorka jest bardzo dumna ze swojego syna Jana Holoubka (38). Wierzy, że opiekują się nim Jan Paweł II i św. Jan Chrzciciel. Dlaczego ten święty? – To właśnie we Florencji, w mieście, którego patronem jest św. Jan Chrzciciel, zdałam sobie sprawę z tego, że jestem w ciąży. Nad imieniem dla dziecka nie zastanawialiśmy się ani chwili. Wiedzieliśmy, że jeżeli urodzi się chłopiec, nazwiemy go Jan – wspomina Magdalena Zawadzka (72).

Aktorka dała też synowi bardzo ważny prezent: różaniec, który w 1985 roku otrzymała od Jana Pawła II w czasie pielgrzymki artystów do Watykanu. – Różaniec, który dostałam z rąk Papieża jest dla mnie najdroższą pamiątką. Dwa lata później dałam go Jasiowi, gdy przystępował do Pierwszej Komunii Świętej.

Błogosławieństwo udzielone przez Ojca Świętego rozświetliło naszą przyszłość i utwierdziło w przekonaniu, że tylko miłość liczy się w życiu człowieka. Dzięki niej i z nią można pokonać wszystko – opowiada gwiazda. Chciałaby, aby to błogosławieństwo spłynęło także na jej ukochaną wnuczkę.

Dobry Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.