Reklama
  • Czwartek, 23 lutego 2017 (15:00)

    Kuba Wesołowski. Ile chce mieć dzieci?

Agnieszka i Kuba niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami.

Córka Kuby Wesołowskiego (31) i jego żony Agnieszki ma zaledwie miesiąc, a jej tata już marzy o kolejnych potomkach. Bardzo chciałby mieć chłopca. Jego rodzony brat ma 7-letniego syna, którego chrzestnym jest aktor. Zanim Kuba został ojcem, uwielbiał spędzać czas z chrześniakiem i grać z nim w piłkę nożną, która jest wspólną rodzinną pasją wszystkich Wesołowskich.

Kuba gra w Reprezentacji Artystów Polskich w Piłce Nożnej i przyznaje, że gdyby nie był aktorem, najbardziej chciałby być piłkarzem. Aktor po cichu marzył zawsze, że doczeka się syna, który podzieli z nim sportową pasję.

Reklama

Gdy w 2014 roku wziął ślub z dziennikarką Agnieszką Szczurek, mówił głośno, że jak najszybciej chciałby zostać tatą. W pierwszych miesiącach ciąży żony, Kuba stwierdził, że spodziewa się syna, jednak wkrótce przyjaciółka małżonków, żona piłkarza Roberta Lewandowskiego – Anna, zdradziła, że Agnieszka spodziewa się córeczki.

Obie pary przyjaźnią się, więc w mediach pojawiły się pogłoski, że Kuba i Agnieszka wybiorą jednego z najsłynniejszych piłkarzy świata lub jego żonę na chrzestnych dla swojego pierwszego dziecka.

Wydaje się jednak, że Kuba, który jest bardzo rodzinny i na pierwszym miejscu stawia więź ze swoim bratem, nie zdecyduje się wybrać na chrzestnego kogokolwiek innego.

Poza tym przecież zapewne wkrótce znów postara się o powiększenie rodziny. A gdy wówczas na świecie pojawi się syn, będzie mógł poprosić na chrzestnego Roberta.

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Gwiazda serialu Przyjaciółki, Małgorzata Socha (36) w miniony piątek urodziła swoją drugą córkę, Basię (pierworodna Zosia ma trzy i pół roku). Wiadomość o tym, że aktorka kolejny raz została... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.