Reklama
  • Środa, 1 marca 2017 (13:00)

    Krzysztof Krawczyk nagra płytę z jedynym synem?

Trudne relacje w rodzinie Krzysztofa Krawczyka (70) to już przeszłość? Wszystko wskazuje na to, że tak. Artysta ostatnie święta spędził ze swoim jedynym synem z małżeństwa z Haliną Żytkowiak, Krzysztofem juniorem (43). Obiecał mu nawet, że na następne święta nagrają razem płytę w kolędami.

Reklama

– Musimy się jeszcze wprawić. Mój baryton i jego tenor na pewno dobrze razem zabrzmią – wyznał artysta. Syn pana Krzysztofa bowiem również ma muzyczny talent. – Jest w takiej grupie wsparcia „Stowarzyszenie Studio Integracji” – mówi żona piosenkarza, Ewa.

– To są dzieci niepełnosprawne, które koncertują. Znamy z Krzysztofem te koncerty, jeździmy na nie. To jest dobra terapia zdrowotna. Krzysztofowi fajnie idzie, a my się z tego powodu cieszymy. Nie wiemy, czy będzie następcą mojego męża, bo nie wiem, czy mu zdrowie na to pozwoli. Krzysztof nie jest zdrowym człowiekiem – dodała Ewa Krawczyk.

Małżonkowie wspierają też finansowo wnuka Bartka. Wprawdzie Krzysztof junior rozwiódł się z żoną, ale jego ojciec obiecał, że dokąd będzie miał możliwość, będzie łożył na utrzymanie wnuka.

MH

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Gwiazda serialu Przyjaciółki, Małgorzata Socha (36) w miniony piątek urodziła swoją drugą córkę, Basię (pierworodna Zosia ma trzy i pół roku). Wiadomość o tym, że aktorka kolejny raz została... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.