Krzysztof Krawczyk. Jaką niespodziankę sprawiła mu jedna z córek?

Środa, 1 marca (11:05)

Nasza Kasia została stewardesą! – Krzysztof Krawczyk (70) pęka z dumy, a chodzi o przybraną córkę, której biologiczną mamą jest Barbara, siostra jego żony Ewy. Dziewczyna skończyła studia, ale długo nie mogła znaleźć pracy. Obawami dzieliła się z najbliższymi.

– I wtedy usłyszała od mojej nieżyjącej od roku mamy, Klementyny: ja cię widzę na pokładzie samolotu. Powinnaś zostać stewardesą i podróżować po świecie. Trochę się broniła, ale wysłała dokumenty i przyjęto ją do pracy! – cieszy się Ewa Krawczyk. Z żoną zgadza się oczywiście pan Krzysztof, który obserwuje życiowe kroki dziewczynek: Sylwii, Kasi i Beatki, bo zastępuje im ojca od 20 lat!

Reklama

– Potrafi im wszystko wytłumaczyć i wskazać, jak mają postępować. Ma dużą mądrość życiową. Pomógł nam w zakupie mieszkania i mebli – mówiła dziennikarzom szwagierka piosenkarza Barbara. Sama starała się odwdzięczyć, prowadząc chociażby jego księgowość.

– Kasia lata w przestworzach, najmłodsza Beatka studiuje pedagogikę w Łodzi, jest na II roku, a Sylwia, którą podawaliśmy z Krzysiem do chrztu, jest mamą synka i córki. Pomaga też w organizacji koncertów i od lat występuje w chórkach – wylicza pani Ewa. Ona i pan Krzysztof dumni są ze swych przybranych córek. To przecież one w przyszłości podadzą im przysłowiową szklankę wody.

SG