Reklama
  • Środa, 25 stycznia 2017 (15:00)

    Kinga Rusin. Znowu ma córkę przy sobie

Reklama

Dwadzieścia lat temu poczułam pierwszy raz co to znaczy bezwarunkowa miłość. To uczucie nigdy nie słabnie – taki wzruszający wpis zamieściła na swoim koncie na instagramie Kinga Rusin (45).

Tekst skierowany jest do starszej córki gwiazdy, Poli, która w połowie listopada obchodziła 20. urodziny. Rok temu Pola świętowała skromnie i z dala od domu. Pierworodna córka gwiazdy studiowała dziennikarstwo w St. John’s University w Nowym Jorku. W tym roku było inaczej. Urodzinowa impreza Poli miała miejsce w Warszawie.

Nigdy nie wpływała na wybory swoich córek.

Rok akademicki w Stanach zaczął się we wrześniu, amerykańscy studenci są właśnie w środku semestru. Nie ma wśród nich Poli. Starsza córka pani Kingi nie wytrzymała tęsknoty za swoim domem i kochającą ją rodziną. Przynajmniej na razie Pola wybrała życie w Polsce.

Na swoim instagramie zamieszcza świeże zdjęcia robione na warszawskiej ulicy, w Łazienkach, w towarzystwie młodszej siostry Igi (16) i taty, Tomasza Lisa (50). Widać na nich promieniującą szczęściem dziewczynę, która cieszy się pięknym czasem swoich dwudziestu lat.

Studia w Stanach dla córki pani Kingi były szkołą zawodu i życia. Przekonała się, że – jak w znanej piosence – nie ma jak u mamy. Gdy Pola wyjechała za ocean i przysyłała do mamy tęskne e-maile albo ze zmęczenia płakała na Skypie, gwiazda wsiadała w samolot do Nowego Jorku, by w kryzysowym momencie podtrzymywać ją na duchu.

Chciała, by była blisko domu, nigdy jednak nie wpływała na wybory swoich dzieci. Pogodziła się z tym, że muszą wyfrunąć z gniazda. Młodsza córka, Iga, uczy się jeszcze w liceum, ale świat stoi przed nią otworem – świetnie radzi sobie w świecie modelek.

Na razie Iga nie myśli jednak o tym, by wyjechać na studia za granicę. Przykład siostry pokazał, że życie studenta emigranta to przygoda, ale i ciężka próba życia. A pani Kinga? Jak za dawnych lat, obie córki ma w domu. Wie, że w Polsce też mogą mieć przed sobą świetlaną przyszłość.

AP

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Gwiazda serialu Przyjaciółki, Małgorzata Socha (36) w miniony piątek urodziła swoją drugą córkę, Basię (pierworodna Zosia ma trzy i pół roku). Wiadomość o tym, że aktorka kolejny raz została... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.