Reklama
  • Środa, 20 sierpnia 2014 (14:00)

    Katarzyna Skrzynecka zawsze może liczyć na swego tatę

To słowo zawsze wywołuje uśmiech na jej twarzy: tata! Katarzyna Skrzynecka (43) ma wspaniałe relacje ze swoim ojcem. Dla niego cały czas jest oczkiem w głowie. Kiedy była dzieckiem, zachęcał ją, by rozwijała swe talenty i wspierał na każdym kroku. Również dziś jest do dyspozycji, kiedy tylko ona go potrzebuje.

Kiedy urodziła córeczkę Alikię Iliję (2,5), pan Włodzimierz szalał ze szczęścia. To był dla niego najwspanialszy prezent. Wcześniej był pogodzony z tym, że już nigdy nie zostanie dziadkiem. Aktorka długo starała się o dziecko, kilka razy poroniła. Stał się jednak cud! Dla niego również zaczęło się wtedy nowe życie.

Reklama

– Kasia urodziła córkę zaledwie 3 lata po śmierci swej mamy Magdaleny. Dla całej rodziny był to potężny zastrzyk optymizmu. Zobaczył pierwszy raz Alikię i od tego momentu uśmiech już nie znika z jego twarzy – mówi znajoma rodziców aktorki.

Włodzimierz Skrzynecki jest bardzo cierpliwym człowiekiem. Mógłby zajmować się swoją ukochaną wnuczką 24 godziny na dobę. W jej towarzystwie czuje się młody, zapomina o troskach i upływającym czasie. Oby tylko dopisywało mu zdrowie, bo w najbliższych latach będzie bardzo potrzebny. Alikia w listopadzie skończy trzy lata i jeszcze nie zapadła decyzja, czy w tym roku pójdzie do przedszkola.

– Z tego, co wiem, Kasia chciałaby ją wysłać do prywatnej placówki, gdzie pod okiem najlepszych pedagogów mogłaby rozwijać swoje artystyczne zdolności – zdradza nam bliska znajoma aktorki i jej męża, Marcina Łopuckiego (39). Ale na razie nie ma pośpiechu. Rodzice Alikii pracują w wolnych zawodach i mogą tak zorganizować swoją pracę, że zawsze któreś z nich będzie zajmowało się dzieckiem. Jest również do dyspozycji opiekunka.

A w razie potrzeby w pogotowiu czeka dziadek, który w każdej chwili przyjmie ukochaną wnuczkę z otwartymi ramionami.

ET

Więcej na temat:e.t.

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.