Reklama
  • Czwartek, 2 marca 2017 (11:00)

    Jacek Kawalec. Wciąż martwi się o dorosłe dzieci

Jeszcze niedawno mogliśmy oglądać go w Ranczu, w którym wcielał się w nauczyciela Tomasza Witebskiego. Mimo że serial zakończył się definitywnie, Jacek Kawalec (55) nie narzeka na brak zajęć. Już 25 lutego w Krakowie odbędzie się bowiem premiera pierwszego polskiego musicalu poświęconego życiu Jana Pawła II.

Reklama

Karol to wielkie widowisko, które zostało stworzone na podstawie biografii Karola Wojtyły, a tytułową rolę zagra właśnie pan Jacek. Z tego powodu ostatnie miesiące to dla niego czas niezwykle intensywnej pracy, dlatego z tym większą przyjemnością aktor spędził niedawny świąteczny czas z najbliższą rodziną. Z Londynu przyleciała jego córka Kalina (31).

– Pracuje tam w branży filmowej, jest cenionym organizatorem produkcji, choć zaczynała od fizycznych zajęć – pochwalił się pan Jacek w jednym z ostatnich wywiadów.

Mimo że Kalina od dawna jest już na swoim, tata martwi się o nią. Także z powodu dzielącej ich na co dzień odległości. Na szczęście syn aktora mieszka wciąż w domu.

– Kajtek skończył we wrześniu 18 lat i teraz będzie zdawał maturę – opowiada Jacek Kawalec. – To fajny gość, ale wiadomo, że świat nastolatka rządzi się swoimi prawami. Moim marzeniem jest, aby nabrał większej odpowiedzialności za siebie i swoje decyzje. Niech zda maturę i dostanie się na przyzwoitą uczelnię! – podkreśla zatroskany tata.

PG

Zobacz również

  • Gwiazda serialu Przyjaciółki, Małgorzata Socha (36) w miniony piątek urodziła swoją drugą córkę, Basię (pierworodna Zosia ma trzy i pół roku). Wiadomość o tym, że aktorka kolejny raz została... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.