Reklama
  • Środa, 15 lutego 2017 (15:00)

    Beata Kozidrak. Córka ratuje jej ten rok

Patrzy w przyszłość z nadzieją, bo chociaż los w tym roku nie szczędził jej trosk, w samej końcówce daje powody do radości.

Z ulgą pożegna kończący się rok. Beata Kozidrak (56) zakończyła swoje małżeństwo z Andrzejem Pietrasem (62), nie mniej nerwów kosztowało też gwiazdę uniezależnienie się od eksmęża w sprawach zawodowych. Kiedy to się wreszcie udało, mama wokalistki, Alicja, być może pod wpływem problemów córki, znowu podupadła na zdrowiu.

Reklama

Zapomnienie o problemach dały wokalistce sukcesy jej młodszej córki Agaty.

Córka pani Beaty (23) nie lubi życia w blasku fleszy i nie chce być na świeczniku. Ma dobry głos i kocha taniec, wiele razy towarzyszyła Bajmowi na koncertach, ale nie ma zamiaru zostać gwiazdą show-biznesu.

Uwielbia za to modę. Pani Beata nie miała wątpliwości, że córka ma talent do projektowania. Od dziecka miała artystyczne zacięcie, robiła sukienki dla lalek i po magała mamie kompletować kreacje sceniczne. Co prawda wybrała studia na wydziale dziennikarstwa UMCS w Lublinie, ale jej drogą życiową wydawało się projektowanie.

Wokalistka bardzo kibicowała planom Agaty, która jeszcze na studiach otworzyła własny biznes modowy i prowadziła go. Kiedy w końcu założyła firmę Modlishka, spotkała się z pozytywną reakcją ze strony dziewczyn, do których ta moda jest skierowana.

Pani Beata z dumą obserwowała, jak rozwija się biznes córki. Najpierw kolekcje sprzedawała w rodzinnym Lublinie, kilka miesięcy później otworzyła sklep ze swoją marką w Warszawie. A teraz przed nią amerykańskie wyzwanie.

Niedawno córka pani Beaty była w Stanach. Na własny sklepik w Nowym Jorku jest jeszcze zbyt wcześnie, ale córka wokalistki nawiązuje współpracę z butikami, które mogłyby wystawiać jej kolekcje.

– Gdy wcześniej była w Stanach, Polacy pytali, czy będzie można kupić je w Ameryce. To dało Agacie motywację, a Beata bardzo ją w tym wspierała. Cały czas wierzy w sukces córki – mówi osoba współpracująca z panią Agatą.

Jak każdej kochającej mamie, pani Beacie najbardziej zależy na szczęściu dziecka. Nawet jeśli córka nie zawojuje świata, ale będzie czuć się spełniona, gwiazda zawsze będzie ją wspierać i inspirować.

NK

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Jeden z prywatnych warszawskich szpitali. Do budynku wchodzi mąż Małgorzaty Sochy (36), Krzysztof Wiśniewski z 3-letnią córką. Mała Zosia zapewne nie zdaje sobie sprawy, że uczestniczy w ważnym... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.