Reklama
  • Czwartek, 3 października 2013 (09:05)

    Anna Samusionek: Jej córka trafiła do domu dziecka!

Kiedy dotarłem na miejsce, Krzysztof Zuber już siedział w radiowozie. Andżelika w histerii błagała, żeby nie zabierać jej do domu dziecka, że chce mieszkać z ojcem.

Nad nią stali uzbrojeni policjanci, więc spytałem, czy jest z nimi psycholog. Stwierdzili, że nie. Kiedy zadzwoniłem do oficera dyżurnego, powiedział, że może wysłać karetkę – tak przebieg sobotnich wydarzeń na warszawskiej Pradze relacjonuje nam Marek Borkowski ze Stowarzyszenia Centrum Praw Ojca i Dziecka.

Reklama

Jeden ze świadków zdarzenia potwierdził „Życiu na Gorąco”, że na miejscu widział matkę Andżeliki, aktorkę Annę Samusionek (42). Mimo to 10-letnia Andżelika trafiła do domu dziecka.

Jej ojciec, Krzysztof Zuber, został zatrzymany przez policję pod zarzutem porwania córki. To dramatyczny finał wieloletniego konfliktu Anny Samusionek i jej byłego męża.

Rozwiedli się w 2005

Rozwiedli się w 2005 po niespełna trzech latach małżeństwa. Rozwód zapadł bez orzekania o winie, ale potem Anna Samusionek oskarżała byłego męża o przemoc, ten z kolei zarzucał jej, że utrudnia mu kontakty z córką, łamiąc w ten sposób postanowienie sądu. Rodzice Andżeliki zorganizowali kilka konferencji prasowych w tej sprawie. Według informacji „Życia na Gorąco”, Andżelika mieszkała z ojcem od maja tego roku.

Jakiś czas po jej wyprowadzce Anna Samusionek zgłosiła policji zawiadomienie o porwaniu córki przez ojca.

W rozmowie z nami Piotr Tymochowicz, znajomy Krzysztofa Zubera, potwierdził, że widział zarejestrowane przez niego nagranie, na którym dziewczynka mówi, że nie chce mieszkać z matką. Chcieliśmy poprosić Annę Samusionek o komentarz w tej sprawie. Aktorka nie odbierała jednak telefonu.

MP

Życie na gorąco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.