Reklama
  • Czwartek, 3 października 2013 (09:05)

    Anna Samusionek: Jej córka trafiła do domu dziecka!

Kiedy dotarłem na miejsce, Krzysztof Zuber już siedział w radiowozie. Andżelika w histerii błagała, żeby nie zabierać jej do domu dziecka, że chce mieszkać z ojcem.

Nad nią stali uzbrojeni policjanci, więc spytałem, czy jest z nimi psycholog. Stwierdzili, że nie. Kiedy zadzwoniłem do oficera dyżurnego, powiedział, że może wysłać karetkę – tak przebieg sobotnich wydarzeń na warszawskiej Pradze relacjonuje nam Marek Borkowski ze Stowarzyszenia Centrum Praw Ojca i Dziecka.

Reklama

Jeden ze świadków zdarzenia potwierdził „Życiu na Gorąco”, że na miejscu widział matkę Andżeliki, aktorkę Annę Samusionek (42). Mimo to 10-letnia Andżelika trafiła do domu dziecka.

Jej ojciec, Krzysztof Zuber, został zatrzymany przez policję pod zarzutem porwania córki. To dramatyczny finał wieloletniego konfliktu Anny Samusionek i jej byłego męża.

Rozwiedli się w 2005

Rozwiedli się w 2005 po niespełna trzech latach małżeństwa. Rozwód zapadł bez orzekania o winie, ale potem Anna Samusionek oskarżała byłego męża o przemoc, ten z kolei zarzucał jej, że utrudnia mu kontakty z córką, łamiąc w ten sposób postanowienie sądu. Rodzice Andżeliki zorganizowali kilka konferencji prasowych w tej sprawie. Według informacji „Życia na Gorąco”, Andżelika mieszkała z ojcem od maja tego roku.

Jakiś czas po jej wyprowadzce Anna Samusionek zgłosiła policji zawiadomienie o porwaniu córki przez ojca.

W rozmowie z nami Piotr Tymochowicz, znajomy Krzysztofa Zubera, potwierdził, że widział zarejestrowane przez niego nagranie, na którym dziewczynka mówi, że nie chce mieszkać z matką. Chcieliśmy poprosić Annę Samusionek o komentarz w tej sprawie. Aktorka nie odbierała jednak telefonu.

MP

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Właśnie ukazała się jej autobiograficzna książka pt. „Nietypowa baba jestem”. Ale Anna Seniuk (73) ma jeszcze inny powód do świętowania. Aktorka już po raz czwarty została babcią. Jej córka... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.