Reklama
  • Poniedziałek, 30 stycznia 2017 (13:05)

    Angelina Jolie żyje w strachu, że odbiorą jej adoptowanego syna!

Biologiczna matka Paksa jest zgorszona wojną Jolie z Pittem. Domaga się oddania syna!

Aktorka Angelina Jolie (41) jest w panice. Kto wie, czy jej adoptowany syn Pax (12) nie będzie musiał wrócić do Wietnamu. O chłopcu przypomniała sobie właśnie jego biologiczna matka.

Reklama

Pham Thu Dung (38) była uzależniona od heroiny, kiedy go urodziła. Dwa dni po porodzie zniknęła ze szpitala. Porzucony Pax trafił do sierocińca. Teraz jego matka twierdzi, że nigdy nie zrzekła się praw rodzicielskich.

Chciała wcześniej zająć się synem, ale z uzależnieniem wygrała dopiero niedawno, na przymusowym odwyku w więzieniu. Kiedy w 2007 roku gwiazda Hollywood wywoziła Paksa z Wietnamu, obiecywała, że będzie odwiedzać sierociniec, w którym chłopiec spędził trzy lata. Nie była tam ani razu!

Sama prosiła się o kłopoty?

To nie przypadek, że Pham Thu Dung upomniała się o syna właśnie teraz, gdy trwa wojna rozwodowa Angeliny Jolie z Bradem Pittem (52).

Cały świat żyje tą sprawą, więc i w Wietnamie każdy słyszał, że Pitt miał nadużywać alkoholu, brać narkotyki, awanturować się i bić dzieci. Pham Thu Dung oznajmiła, że nie pozwoli, by jej syn żył w tak patologicznej rodzinie!

Angelina Jolie może sobie pluć w brodę. Sama przecież wywołała wilka z lasu, oskarżając męża o stosowanie przemocy. A Brada Pitta właśnie oczyszczono z zarzutu pobicia starszego syna Maddoksa (15).

Twoje Imperium

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.