Reklama
  • Środa, 1 marca 2017 (11:05)

    Aneta Zając sam na sam z synami

Gwiazda Pierwszej mIłości świetnie radzi sobie jako mama bliźniaków!

Piękne są Alpy. Zwłaszcza widziane z górskiej kolejki. Takim widokiem cieszyła się niedawno aktorka Aneta Zając (34) razem z synkami – Michałem i Robertem (5). Chłopcy, jak na bliźnięta przystało, w identycznych kaskach i kombinezonach, szusowali po stokach. Był to ich pierwszy zagraniczny wyjazd na narty.

Reklama

Aktorka chciała, by synowie nacieszyli się śniegiem. Problem tylko w tym, że takie wojaże kosztują, a pani Aneta, odkąd rozstała się z aktorem Mikołajem Krawczykiem (35), jest samotną mamą.

Pojawiły się ostatnio głosy, że aktorka liczy na wsparcie od Mikołaja, od kiedy występuje on w dwóch międzynarodowych filmach. Pierwszy to Ucieczka z Sobiboru, wojenna epopeja o II wojnie światowej, kręcona z dużym rozmachem na Litwie. Drugi jest na razie w fazie przygotowań. Mikołaj, który bardzo kocha swoich synów, na pewno nie będzie miał nic przeciwko temu.

A kto wie, może po zakończeniu zdjęć cała czwórka wybierze się razem na wakacje, aby chłopcy widzieli, że rodzice potrafią się przyjaźnić i miło spędzać czas z dziećmi? W końcu nie tylko mama powinna uczyć chłopców jazdy na nartach… Taki scenariusz jest możliwy, ponieważ obecna partnerka Mikołaja, Sylwia Juszczak (39), ma bardzo dobry kontakt z Anetą. Sama ma przecież dwóch synów, a za sobą dwa rozstania z mężczyznami. Nauczyła się więc rozwiązywać skomplikowane problemy rodzinne i robić to w taki sposób, by nie ucierpiały na tym dzieci.

Aneta spotykała się z Sylwią na placu zabaw i na kawie. Długo rozmawiały, żartowały. Dlatego teraz nie ma żadnych oporów przed tym, by zostawiać bliźniaki pod jej opieką. Sylwia po prostu da się lubić i wzbudza jej zaufanie…

SG

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.