Reklama
  • Czwartek, 23 lutego 2017 (10:00)

    Andrzej Grabowski. Parapetówka u córki?

Ma wyjątkową okazję cieszyć się radością Zuzanny.

Miniony rok nie był łatwy dla Andrzeja Grabowskiego (64). O ile na brak pracy nie narzekał, o tyle jego życie osobiste przyniosło mu sporo rozczarowań.

Reklama

Głośne rozstanie z drugą żoną Anitą elektryzowało media, szczególnie że stan zdrowia pani Anity też nie był tu bez znaczenia. W trudnych momentach swojego życia pan Andrzej może liczyć jednak na dzieci.

Nowe gniazdko na nowy rok

Pod nowy warszawski apartamentowiec na Mokotowie, co chwila podjeżdża auto firmy przeprowadzkowej. Nie brakuje też aut ze sklepów budowlanych. A i sami lokatorzy też kończą urządzać swoje mieszkania.

Wśród nich jest Zuzanna Grabowska (33), córka pana Andrzeja, która właśnie tutaj kupiła mieszkanie. Nie zamieszka w nim jednak sama. Pani Zuzanna kupiła je razem z mężem, aktorem Pawłem Domagałą (32). W mieszkaniu znajdzie się też pokój dla ich czteroletniej córki Hani.

Tuż przed świętami i sylwestrem razem z mężem wybierali jeszcze glazurę do mieszkania, ale nie zapomnieli o prezentach dla bliskich, w tym zapewne też dla Andrzeja Grabowskiego.

Przed nimi jeszcze jedno wyzwanie

Prawdopodobnie tegoroczne święta pani Zuzanna i pan Paweł spędzili już we własnym domu. W końcu drobne prace wykończeniowe można bez problemu robić, gdy się już mieszka na swoim.

Zresztą po zakupach, jakie oboje robili przed świętami, dobrze widać, że przed nimi została tylko kosmetyka mieszkania i komfortowe jego urządzenie. Teraz czeka ich kolejne wyzwanie – parapetówka!

Wiedzą, że muszą się wspierać

Zapewne na parapetówkę będzie zaproszony pan Andrzej. I z tego zaproszenia niewątpliwie skorzysta. Może w nowym domu córki znajdzie też okazję, by odpocząć od trudów dnia codziennego, choćby bawiąc się z wnuczką.

W końcu gdzie lepiej szukać wsparcia, jeśli nie w gronie najbliższych. I tak jak pani Zuzanna mogła liczyć na tatę, wchodząc w dorosłość i wybierając zawód aktorki, tak on teraz może liczyć na córkę.

MA

Życie na gorąco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.