Reklama
  • Wtorek, 21 lutego 2017 (13:05)

    Alina Janowska. Mała Alinka w prezencie

Reklama

Rodzina Aliny Janowskiej (93) powiększy się. W Boże Narodzenie na świecie pojawi się kolejna wnuczka. Syn aktorki Michał i jego żona Agata oczekują narodzin córeczki. Dziewczynka na cześć słynnej babci otrzyma imię Alina. To już drugie dziecko Michała. W zeszłym roku urodził się mu syn, Ignacy. A aktorka w sumie doczekała się już ośmiorga wnucząt.

Niestety Janowska nie może w pełni cieszyć się szczęściem swoich bliskich. Od kilku lat cierpi na chorobę Alzheimera, która ciągle postępuje. Opiekuje się nią mąż, Wojciech Zabłocki (86) z zawodu architekt i były olimpijczyk w szermierce.

Syn Michał mieszka bowiem w Krakowie, a dwie córki Agata i Katarzyna w Ameryce. Alinę i Wojciecha wielka miłość połączyła 53 lata temu. Tworzyli szczęśliwą parę. Teraz mąż z oddaniem zajmuje się aktorką, która niestety od jakiegoś czasu nie wstaje już z łóżka. Święta będą okazją dla bliskich, by ją odwiedzić.

Dobry Tydzień

Zobacz również

  • Narodziny chorej córki całkowicie odmieniły jej życie. Wkrótce potem odszedł od niej mąż, więc sama walczyła o szczęście dziecka. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.