Reklama
  • Środa, 8 marca 2017 (15:00)

    Agustin Egurrola. Dziecko na zgodę?

Reklama

Choć ośmioletnia córka Carmen jest wielkim skarbem i oczkiem w głowie Agustina Egurroli (48), gwiazdor nie ukrywa, że pragnie także mieć syna. – Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, wszystko przede mną – odparł choreograf i juror programu „Mam Talent” na uwagę dziennikarza, że nie doczekał się męskiego potomka.

Gwiazdor zdradził, że wie nawet, jakie imię nada swojej latorośli. – Zgodnie z tradycją rodziny, każdy chłopiec, który przychodzi na świat, zostaje Agustinem Egurrolą! A jeśli pojawia się kolejny syn, to jest już Agustin Egurrola 2, potem 3, 4, itd. Fajna rzecz, nie trzeba się zastanawiać nad wyborem imienia – skwitował nieco żartobliwie.

Nina jest gotowa na pojednanie

Agustin nie zdradził, czy szuka nowej kandydatki na matkę kolej nego dziecka, czy też zamierza pogodzić się z partnerką – Niną Tyrką (35) i namówić ją na ponowne macierzyństwo. Pewne jest jednak, że choć para rozstała się w 2015 r., nadal utrzymuje bardzo dobre relacje. Żadne nie ułożyło sobie życia z nikim innym.

W niedawnej rozmowie z „Na żywo” tancerka opowiedziała, że wspólnie z córką spędzili święta, odwiedzając babcie z obu stron. – Może to okres przejściowy i każdy z nas musiał zobaczyć i poczuć, ile stracił i co jest najważniejsze w życiu? – wyznała nam z nadzieją na pojednanie.

Znajomi Niny, jak i Agustina, nie tracą nadziei, że tych dwoje do siebie wróci. – Widać, że oboje za sobą tęsk nią i żałują rozstania – przyznaje osoba z ich otoczenia. Będzie dziecko na zgodę?

K. Wieczorek

Na żywo

Zobacz również

  • Jeden z prywatnych warszawskich szpitali. Do budynku wchodzi mąż Małgorzaty Sochy (36), Krzysztof Wiśniewski z 3-letnią córką. Mała Zosia zapewne nie zdaje sobie sprawy, że uczestniczy w ważnym... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.