Reklama
 • Wtorek, 21 lutego 2017 (13:05)

  Rodzina Aliny Janowskiej (93) powiększy się. W Boże Narodzenie na świecie pojawi się kolejna wnuczka. Syn aktorki Michał i jego żona Agata oczekują narodzin córeczki. Dziewczynka na cześć słynnej babci otrzyma imię Alina. To już drugie dziecko Michała. W zeszłym roku urodził się mu syn, Ignacy. A aktorka w sumie doczekała się już ośmiorga wnucząt. Niestety Janowska nie może w pełni cieszyć się szczęściem swoich bliskich. Od kilku lat cierpi na chorobę A

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 lutego 2017 (13:05)

  Ostatnie lata były dla aktora i jego żony czasem wielkiej tęsknoty za córką, która mieszkała za oceanem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 lutego 2017 (14:05)

  Obawiała się, czy nie popełni wobec córki błędów wychowawczych, które źle wpłyną na jej przyszłość. Dziś może być spokojna...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 lutego 2017 (14:05)

  Kto by pomyślał, że show na gali wręczenia Europejskich Nagród Filmowych we Wrocławiu, skradnie Maciejowi Stuhrowi (41) maleńki synek. Bo dziś w mediach nie o prowadzącym uro czystość opowiada się, a właśnie o jego synku Tadeuszu (3 mies.). Chłopiec pojawił się na scenie, kiedy aktor wyczytywał nagrodzonych w jednej z kategorii. Jak na późną godzinę, malec zachował spokój i z powagą przyglądał sporej widowni, która powitała go głośnymi brawami.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 lutego 2017 (10:40)

  Gwiazda Polsatu, jedna z najbardziej popularnych prezenterek telewizyjnych, została mamą. Paulina Sykut-Jeżyna, gospodyni programu „Taniec z gwiazdami”, urodziła córeczkę. Rodzice nadali dziewczynce śliczne imię Róża. Na pewno wyrośnie na piękną kobietę, jak mama, i to imię będzie do niej pasowało. Gratulacje!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 lutego 2017 (08:00)

  Na ten dzień Paulina Sykut-Jeżyna (35) i jej mąż Piotr (45) czekali z niecierpliwością. Ich ukochana Róża wreszcie przyszła na świat. – Szczęśliwy tata zabiera swoje dziewczyny do domu – informację o narodzinach córeczki zdradził w internecie wybranek gwiazdy. Swoją radością podzieliła się też świeżo upieczona mama. – Córeczka jest zdrowa, a ja czuję się świetnie – napisała Paulina. Prezenterka zamierza wrócić wiosną na plan „Tańca z gwiazdami”. A kto zajmie się Różą?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 15 lutego 2017 (15:00)

  Patrzy w przyszłość z nadzieją, bo chociaż los w tym roku nie szczędził jej trosk, w samej końcówce daje powody do radości.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 15 lutego 2017 (08:00)

  Odkąd 23 lata temu Ewa przyszła na świat, jest oczkiem w głowie Artura Żmijewskiego (50). Aktor cieszył się, gdy okazało się, że córka jest uzdolniona muzycznie, pięknie śpiewa i gra na gitarze. Wspierał ją, kiedy postanowiła studiować w USA i dostała się do prestiżowej szkoły artystycznej Los Angeles College of Music. Teraz ma kolejny powód do radości. Ewa niedawno ukończyła studia i to z bardzo dobrym wynikiem. Nagrała też singiel „Your Eyes” i stworzyła własny kanał

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 15 lutego 2017 (08:00)

  Za sprawą nowego członka rodziny w ich życiu nastał wyjątkowo radosny czas. Będą go celebrować w gronie najbliższych.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 13 lutego 2017 (15:00)

  Martyna Wojciechowska (42) przemierzyła kulę ziemską. Jest baczną obserwatorką świata. Podczas swoich podróży dostrzega biedę, opuszczone i chore dzieci, poważne problemy mieszkańców Trzeciego Świata. Sama jest mamą 8-letniej Marysi i kiedy widzi cierpienie dziecka, nie potrafi przejść obok niego obojętnie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0