Reklama
 • Czwartek, 9 maja 2013 (10:50)

  Meryl ze smutkiem przyjęła tę wiadomość. Od kilku miesięcy wiedziała o ich problemach, ale liczyła, że uda im się pokonać ten kryzys – tak agentka skomentowała rozwód córki Meryl Streep (63). Mamie Gummer (29) rozwodzi się z poślubionym niespełna 2 lata temu Benjaminem Walkerem. Słynną mamę tym bardziej zapewne to smuci, że sama jest znana z ogromnego przywiązania do wartości rodzinnych. Oscarowa gwiazda tylko raz powiedziała sakramentalne „tak” i od 34 lat jest żoną Donalda Gummera.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 9 maja 2013 (10:50)

  Kabareciarz (56) ocenia, że jest najlepszym ojcem na świecie! – Córki doskonale o tym wiedzą. Jestem trenerem małej Wikusi (7), tak jak Karolki (33) z pierwszego małżeństwa. Wikunia znakomicie pływa, nurkuje, wciągamy ją w narciarstwo. Wkrótce będziemy uczyli się jazdy na rowerze na dwóch kółkach – wylicza.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 9 maja 2013 (10:50)

  2 kwietnia piosenkarka (32) urodziła drugie dziecko. Dziewczynka dostała na imię Melania. Poród przebiegał bez komplikacji, a przy narodzinach córeczki był mąż artystki Piotr Jóźwicki. Para ma już 3-letniego Stasia. Ania zajmie się teraz odchowaniem Meli. Pierwszy koncert da dopiero w październiku.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 9 maja 2013 (10:50)

  Znakomita aktorka (98) ma pierwszą prawnuczkę. Dziewczynka urodziła się w połowie marca. Jest córką ukochanego i jedynego wnuka pani Danuty – Wojciecha. Aktorka, która przeszła dwa miesiące temu skomplikowaną operację stawu biodrowego, jest szczęśliwa i nie może doczekać się pierwszego spotkania z dziewczynką. Na razie jednak musi jeszcze oszczędzać siły – rehabilitacja po zabiegu będzie trwać kilka miesięcy. Kiedy ją zakończy, zamierza także wrócić do pracy w teatrze, który jest jej najwię

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 26 kwietnia 2013 (11:24)

  Irlandzki gwiazdor filmowy Colin Farrell (36) przestał spotykać się w weekendy z przyjaciółmi, z którymi zwykł spędzać całe noce w nocnych klubach. Aktor poświęca teraz czas tylko swoim synom, Jamesowi (9), którego ma z modelką Kim Bordenave (39) i Henry’emu Tadeuszowi (3), którego urodziła mu Alicja Bachleda-Curuś (29).

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 26 kwietnia 2013 (11:24)

  Piosenkarka cierpiała na depresję poporodową po urodzeniu syna Angela (dziś mały ma już pół roku). Teraz Adele (24) jest już zdrowa. Ale nie terapia jej pomogła, lecz... pokój gier, w którym godzinami grała z przyjaciółmi w bilard oraz automaty.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 kwietnia 2013 (16:09)

  Chociaż cieszy się tym, co przynosi jej życie, aktorka nie potrafi zapomnieć o tym, że straciła dziecko

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 kwietnia 2013 (16:09)

  Córka Hillary i Billa Clintonów zamierza zaadoptować sierotę z Afryki. Chelsea Clinton (33) i jej mąż, finansista Marc Mezvinsky (35) podjęli tę decyzję po dwuipółrocznych staraniach o własne dziecko. Dzisiaj córka byłego prezydenta USA nie chce dłużej walczyć o ciążę. Adopcja ma być spełnieniem marzeń jej ojca, który pragnie wnuka, a jest ciężko chory.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 24 kwietnia 2013 (15:52)

  Bardzo długo czekała na tę rolę. I jak widać, cierpliwość op łaciła się! Małgorzata Potocka (60) świetnie sprawdza się w roli babci. Jej starsza córka Matylda (35) urodziła zdrowego, pięknego chłopca – Tadeusza. – Małgosia jest w nim szaleńczo zakochana. Świata poza nim nie widzi. Rozpieszcza go do granic możliwości – zdradzili znajomi aktorki. Mało tego, pani Małgorzata marzy o kolejnych wnukach. Zapewnia swoje córki, że dzieci to największa nagroda jaką można dostać od życia, cud miłości. Cz

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 19 kwietnia 2013 (13:05)

  Gwiazda serialu Jezioro marzeń Katie Holmes (34), która ma sześcioletnią córkę Suri z byłym mężem, aktorem Tomem Cruisem (50), ponownie chce zostać matką. Chociaż aktorka nie ma obecnie stałego partnera, twierdzi, że nie jest to dla niej żadną przeszkodą w realizacji macierzyńskich planów. Zaadoptuje dziecko?

  Czytaj więcej Komentarzy:0